ÖVRIGT / Diverse / Brickor 11108046
*
nr 1110 8046
Brickor
8 st, Teak
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:00:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 23:50:53
1
100 kr
7/5 22:17:10
2
150 kr
8/5 14:34:33
3
250 kr
11/5 15:21:41
4
300 kr
18/5 12:30:18
5
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brickor teak teakmöbler trä
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:54
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:52
-
7041 Sameknivar
3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:45
*
Brickor
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8046
Brickor
8 st, Teak
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 23:50:53 | 1 | 100 kr |
7/5 22:17:10 | 2 | 150 kr |
8/5 14:34:33 | 3 | 250 kr |
11/5 15:21:41 | 4 | 300 kr |
18/5 12:30:18 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brickor teak teakmöbler trä
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55 -
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:54 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:52
-
7041 Sameknivar
3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:45